DRZWI ZEWNĘTRZNE METALOWE (wejściowe) KRAKÓW

Drzwi zewnętrzne METALOWE w Krakowie

Do domów i mieszkań

Drzwi zewnętrzne, są odporne na “zwichrowanie” oraz bez problemu znoszą wpływ warunków atmosferycznych takich jak mróz i deszcz. Oferowane obecnie drzwi stalowe, to także doskonałe pod względem jakości i estetyki drzwi do obiektów biurowych i indywidualnych, to trwałe i bogate wielorakością swoich rozwiązań drzwi do wielu innych pomieszczeń publicznych. 

Drzwi wejściowe METALOWE w Krakowie

Trwałość jest główną cechą, mogącą przechylić szalę zalet drzwi metalowych w stosunku do innych. Drzwi są wykonane z cynkowanej ogniowo blachy, pokrytej wysokiej jakości powłokami – gwarantuje to trwałość i wytrzymałość. 

Z uwagi na fakt, iż model i kolor drzwi zewnętrznych niekoniecznie odnosi się do rzeczywistości, zapraszamy Państwa do oglądania “na żywo” w naszych salonach w Krakowie.

drzwi zewnętrzne - drewniane w krakowie

Do domów

Drzwi z drewna są produkowane od tysiącleci, a jego właściwości termiczne nie sposób przecenić. Zewnętrzne drzwi drewniane oferowane przez nas w Krakowie mają znakomite parametry izolacyjności termicznej, a także oznaczają się dobrą odpornością na różnice wilgotności. 

Drewno jest estetyczne, stanowi element dekoracyjny pomieszczenia, pozytywnie wpływa na samopoczucie mieszkańców. 

Stolarka drewniana jest ekologiczna, naturalna, łatwa w utylizacji. Powstałe uszkodzenia stolarki drewnianej (obicia, otarcia) zawsze bardzo łatwo zregenerować – przeszlifować, uzupełnić ubytki czy polakierować na nowo. Bardzo ważną zaletą naturalnych drewnianych drzwi to łatwa konserwacja, różnorodność dostępnych wykończeń, w tym możliwość zmiany wykończenia (klamek, zamków). 

Z uwagi na fakt, iż model i kolor drzwi niekoniecznie odnosi się do rzeczywistości, zapraszamy Państwa do oglądania “na żywo” w naszych salonach w Krakowie.

Nasza firma już od ponad 20 lat zajmuje się dostarczaniem najlepszych drzwi zewnętrznych do naszych klientów w mieście Kraków. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas rozwiązania były najwyższej możliwej jakości, a jednocześnie ich cena pozostała atrakcyjna. Współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi markami, które posiadają ugruntowaną pozycję na rynku, co stanowi dodatkową gwarancję klasy dostępnych u nas produktów.
Doświadczenie, które zdobyliśmy przez przeszło 2 dekady, oferując rozmaite drzwi wejściowe dla mieszkańców Krakowa, pozwala nam dostosowywać nasz asortyment do wymagań naszych klientów, a także do aktualnie panujących trendów. Dzięki temu możemy zapewnić nowoczesne technologicznie rozwiązania, które, poza funkcjonalnością, idealnie wpasują się w aranżacje mieszkania czy domu.
Wśród producentów, których produkty tworzą asortyment drzwi zewnętrznych mieszkaniowych, dostępnych w naszym salonie w Krakowie, znajdują się tak znane marki jak DELTA, której antywłamaniowe wyroby są znane na cały kraj, WIATRAK – producent drzwi, DERPAL, a także CAL drzwi i wiele więcej. Tak bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie propozycję odpowiednio dopasowaną do siebie i swoich wymagań.
Wszystkich zainteresowanych zakupem drzwi zewnętrznych, zapraszamy do naszego salonu i magazynu w Krakowie, który mieści się przy ulicy Przewóz 21, we wschodniej części miasta, w dzielnicy Podgórze. Ponadto zapraszamy także do kontaktu telefonicznego i mailowego, gdzie zatrudnieni przez nas specjaliści, udzielą wszelkich informacji dotyczących naszych produktów, a także odpowiedzą na wszystkie pytania związane z naszą ofertą. Nie zwlekaj już dłużej! Postaw na wysokiej jakości stolarkę drzwiową do swojego domu czy mieszkania i ciesz się wysoka jakością, pięknym wyglądem oraz pewnym zabezpieczeniem przed nieproszonymi gośćmi.