drzwi zewnętrzne - metalowe

Do domów i mieszkań

Drzwi metalowe, są odporne na „zwichrowanie” oraz bez problemu znoszą wpływ warunków atmosferycznych takich jak mróz i deszcz. Oferowane obecnie drzwi stalowe, to także doskonałe pod względem jakości i estetyki drzwi do obiektów biurowych i indywidualnych, to trwałe i bogate wielorakością swoich rozwiązań drzwi do wielu innych pomieszczeń publicznych. 

Trwałość jest główną cechą, mogącą przechylić szalę zalet drzwi metalowych w stosunku do innych. Drzwi są wykonane z cynkowanej ogniowo blachy, pokrytej wysokiej jakości powłokami – gwarantuje to trwałość i wytrzymałość. 

Z uwagi na fakt, iż model i kolor drzwi niekoniecznie odnosi się do rzeczywistości, zapraszamy Państwa do oglądania „na żywo” w naszych salonach.

drzwi zewnętrzne - drewniane

Do domów

Drzwi z drewna są produkowane od tysiącleci, a jego właściwości termiczne nie sposób przecenić. Drzwi drewniane mają znakomite parametry izolacyjności termicznej, a także oznaczają się dobrą odpornością na różnice wilgotności. 

Drewno jest estetyczne, stanowi element dekoracyjny pomieszczenia, pozytywnie wpływa na samopoczucie mieszkańców. 

Stolarka drewniana jest ekologiczna, naturalna, łatwa w utylizacji. Powstałe uszkodzenia stolarki drewnianej (obicia, otarcia) zawsze bardzo łatwo zregenerować – przeszlifować, uzupełnić ubytki czy polakierować na nowo. Bardzo ważną zaletą naturalnych drewnianych drzwi to łatwa konserwacja, różnorodność dostępnych wykończeń, w tym możliwość zmiany wykończenia (klamek, zamków). 

Z uwagi na fakt, iż model i kolor drzwi niekoniecznie odnosi się do rzeczywistości, zapraszamy Państwa do oglądania „na żywo” w naszych salonach.

Close Menu