ABC Drzwi - nowoczesne drzwi wewnętrzne, wejściowe, okna, bramy garażowe

Twoje drzwi | Dział techniczny | PartnerzyDrzwi metalowe, są odporne na "zwichrowanie" oraz bez problemu znoszą wpływ warunków atmosferycznych takich jak mróz i deszcz. Oferowane obecnie drzwi stalowe, to także doskonałe pod względem jakości i estetyki drzwi do obiektów biurowych i indywidualnych, to trwałe i bogate wielorakością swoich rozwiązań drzwi do wielu innych pomieszczeń publicznych.

Trwałość jest główną cechą, mogącą przechylić szalę zalet drzwi metalowych w stosunku do innych. Drzwi są wykonane z cynkowanej ogniowo blachy, pokrytej wysokiej jakości powłokami - gwarantuje to trwałość i wytrzymałość.

Z uwagi na fakt, iż model i kolor drzwi niekoniecznie odnosi się do rzeczywistości, zapraszamy Państwa do oglądania "na żywo" w naszych salonach.


DELTA - jest czołowym producentem drzwi metalowych do domów i mieszkań, które poprzez niepowtarzalne wzornictwo, oraz różnorodne wzory przeszkleń stanowią idealne połączenie funkcji użytkowych, estetycznych i zabezpieczających Twój dom bądź mieszkanie.

1. Dodatkowym atutem sieci DELTA jest rozwiązanie problemu związanego z oczekiwaniem na zamówione modele drzwi. U nas bez długich oczekiwań, straty czasu możesz kupić je "od ręki".

2. Wprowadzenie 4 podstawowych modeli drzwi począwszy od UNIVERSALA (wzmocnione drzwi stalowe , idealne do pomieszczeń gdzie nie są wymagane specjalne zabezpieczenia), poprzez drzwi SPECIAL 9 drzwi kl.2 wg normy europejskiej ENV 1629 przeznaczone jako drzwi wejściowe do mieszkań); PREMIUM (drzwi kl.3 wg normy europejskiej, z przysługującymi zniżkami w ubezpieczeniu) a skończywszy na drzwiach DE LUXE (drzwi certyfikowane w kl.C wg normy polskiej PN/B-02290) umożliwia dokonanie właściwego wyboru w zależności od konkretnych potrzeb kupujących.

3. Drzwi DELTA to wysokiej jakości produkt polski w bardzo dobrej cenie.

dalej >>
© 2010 ABC Drzwi Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Twoje drzwi | Dział techniczny | Partnerzy