ABC Drzwi - nowoczesne drzwi wewnętrzne, wejściowe, okna, bramy garażowe
Twoje drzwi | Dział techniczny | PartnerzyDrzwi metalowe, są odporne na "zwichrowanie" oraz bez problemu znoszą wpływ warunków atmosferycznych takich jak mróz i deszcz. Oferowane obecnie drzwi stalowe, to także doskonałe pod względem jakości i estetyki drzwi do obiektów biurowych i indywidualnych, to trwałe i bogate wielorakością swoich rozwiązań drzwi do wielu innych pomieszczeń publicznych.

Trwałość jest główną cechą, mogącą przechylić szalę zalet drzwi metalowych w stosunku do innych. Drzwi są wykonane z cynkowanej ogniowo blachy, pokrytej wysokiej jakości powłokami - gwarantuje to trwałość i wytrzymałość.

Z uwagi na fakt, iż model i kolor drzwi niekoniecznie odnosi się do rzeczywistości, zapraszamy Państwa do oglądania "na żywo" w naszych salonach.


  MAR-TOM - Stale, z myślą o rosnących oczekiwaniach odbiorców tworzy propozycje coraz ciekawszych nowych kolekcji drzwi. Drzwi MAR-TOM spotykają sie z bardzo przychylnym odbiorem zarówno wśród tych których wymagania stale rosną jak i tych którzy cenią prostotę rozwiązań. Dobra jakość oraz skierowanie oferty do wszystkich klientów pozwalają na pozytywną ocenę produktów firmy MAR-TOM.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

kliknij aby obejrzeć ofertę >>


©2010 ABC Drzwi Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Twoje drzwi | Dział techniczny | Partnerzy