O nas

Mamy zaszczyt od 1997 roku swoją wiedzą, kompetencjami i umiejętnościami wykazywać się przed audytorium wymagających klientów.

Mamy również honor sprzedawać i montować drzwi uznanych i renomowanych producentów.

Szukając niepowtarzalnego wzornictwa znajdziecie w naszych sklepach najświeższe aktualności i nowości.

Nie poprzestajemy na tym. Sami staramy się tworzyć nowe wzory i podpowiadać je producentom.

Poprzez lata doświadczeń stworzyliśmy organizację gotową podjąć każde rozsądne wyzwanie związane ze stworzeniem intymnego świata każdego z Was.

Dzięki profesjonalnemu zespołowi handlowców i montażystów zadowolimy nawet najbardziej wymagającego klienta.

Serdecznie zapraszamy do naszych salonów !

Masz już swój wymarzony dom, mieszkanie.

Pragniesz go urządzić w jak najlepszy sposób.

Zastanawiasz się jeszcze nad wyborem drzwi…

 

  • Na rynku jest wiele rozmaitych modeli drzwi o różnych wymiarach, konstrukcji i cechach użytkowych.
  • Czym się kierować przy ich wyborze?
  • Drzwi to nie tylko pionowa forma zamykająca przestrzeń pomiędzy pomieszczeniami, lecz również płaszczyzna nacechowana pięknem dekoracji i barw. Wygląd jest jednym z ważniejszych kryteriów wyboru drzwi, ponieważ ich model, rodzaj wykończenia i kolor pozwalają je dopasować do stylu wnętrza. A sekret pięknego wnętrza tkwi w uroku jego drzwi.
  • Ale to nie wszystko…
  • Drzwi, to równocześnie drewno i stal, które stanowią barierę dla nieproszonych gości. Drewno, które dzięki swojemu pięknu wzbogaci twoje wnętrze i stal, która nada wnętrzu wyrazistość i zapewni poczucie bezpieczeństwa. Drzwi wykonane z tak szlachetnych materiałów nie tylko przyciągają oko wielokrotnością barw, ale także kojarzą się nam z siłą, wytrzymałością i solidnością. Cechy te, są elementami budowy solidnych drzwi. Tak więc przy wyborze drzwi zewnętrznych Musisz mieć jeszcze pewność, że drzwi do twojego domu są wystarczająco wytrzymałe byś czuł się bezpiecznie.
  • Jeśli potrzebujesz drzwi, które będą doskonale komponowały się z wystrojem twojego mieszkania lub domu, drzwi, które zapewnią ci poczucie bezpieczeństwa, zapraszamy do salonów ABC Drzwi Okna. Tylko u nas nowe wzory najlepszych, sprawdzonych producentów. A wszystko z perfekcyjnych polskich materiałów i co najważniejsze w przystępnej cenie. Tylko u nas drzwi o wysokiej jakości i o oryginalnym wysmakowanym projekcie.
  • Bo inspirują nas marzenia naszych Klientów. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam przedstawienie Państwu najlepszej oferty.
  • Oferty na drzwi – stalowe lub drewniane, stanowiących solidne zamknięcie, drzwi wewnętrzne, które swoim wzornictwem i kolorystyką wzbogacą każde pomieszczenie.
  • Tylko w ABC Drzwi Okna miła i kompetentna obsługa chętnie udzieli fachowej porady. Pomoże dobrać odpowiednie akcesoria drzwiowe oraz udzieli rabatu.
  • Zapraszamy do ABC Drzwi Okna.
PARTNERZY
Close Menu